OPS

DevOps’un kurumunuzda başarıyla işlemesinde en kritik rol, operasyon ve altyapı ekipleri tarafından üstlenilmektedir. Bu ekiplerinin “İş” ve “Uygulama Geliştirme” ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için konvansiyonel süreç ve araçlar yeterli olmamakta, yeni yaklaşımlara ihtiyaç duyulmaktadır. QUASYS olarak DevOps ile gelen; Uç’tan uça Otomasyon, 7/24 İzleme, 7/24 Yönetim ve Bakım gibi ihtiyaçların karşılanmasının Bulut’a geçiş ile mümkün olabileceğini savunuyoruz. Müşterilerimize en uygun bulut ortamının sağlanması, ROI & TCO hesaplamaları ve Bulut Dönüşüm Danışmanlığı ile  bu yolculukta destek oluyoruz.

Ops, Bulut, Bulut Taşıma, AWS, Migration, Uygulama Taşıma

OPS SERVİSLERİ

Bulut Platform Sağlama

Müşetilerimizin ihtiyacı doğrultusunda; CPU, RAM, Disk, Depolama, Yedekleme, Yük Dengeleme, Firewall, İşletim Sistemi ve Veritabanı gibi bulut servislerini sağlıyoruz.

Bulut Dönüşüm Planlama ve Uygulama

Mevcutta kullandığınız ve bulut ortamına taşımak istediğiniz uygulamaların Bulut Dönüşüm Planı’nı hazırlıyor ve sizin adınıza bulut ortamına taşıyoruz.

Bulut Yönetilen Servisler

Bulut Hizmet Sağlayıcınız (AWS, IBM, Microsoft,...) kim olursa olsun, bulut üzerinde bulunan sistemlerinizin, 7/24 yönetim ve izlemesini gerçekleştiriyor ve kaynak kullanımızınızı optimize ediyoruz.

Veri Merkezi Taşıma

İster fiziksel Veri Merkezinizi başka bir fiziksel lokasyona taşıyın, ister bulut ortamına taşıyın. Uygulamalarınızın envanter ve bağımlılık haritasını çıkartıyor, taşıma strateji ve planınızı hazırlıyoruz.