HİZMETLERİMİZ

DevOps Danışmanlığı , Continuous Integration, Uygulama Geliştirme, Operasyon

DEVOPS

DevOps bir ürün, çözüm, standart veya "framework" değildir. DevOps, BT için yeni bir vizyon ve uygulama geliştiricilerle BT Operasyon birimleri arasında birlikte çalışma, iletişim ve bütünleşmeyi sağlayan operasyonel bir yaklaşımdır. Bu yaklaşımla uygulama geliştirme ve devreye alma süreçleri organizasyonel etkileşimler göz önüne alınarak yürütülür. Böylelikle geliştirilen uygulamaların hızlı ve kolay bir şekilde hazırlanıp devreye alınması sağlanır. 

DevOps’un sağladıkları:

  • Uygulamaların düşük hata oranıyla kısa süre ve aralıklarda devreye alınabilmesi
  • İnsan hataların en aza indirgenmesi
  • Operasyonel sorunların daha hızlı çözülmesi 
  • Uygulamaların yeni versiyonlarının hızla ve otomatize edilmiş bir şekilde ortaya çıkarılabilmesi

Detaylı Bilgi İçin

UYGULAMA GELİŞTİRME HİZMETLERİ

İş gereksinimleri sürekli gelişiyor ve değişiyor. Buna uygun olarak ihtiyaç duyulan uygulamaların geliştirilip sürekli iyileştirilmesine ihtiyaç var. Konusunda deneyimli QUASYS ekibinin geliştirdiği kaliteli uygulamalar işlerin daha hızlı ve kolay yürümesine yardımcı oluyor. 

Detaylı Bilgi İçin

DIŞ KAYNAK SAĞLAMA HİZMETLERİ

QUASYS, müşterilerine sadece dış kaynak hizmeti sağlamakla kalmıyor, verimli günlük operasyon ve başarılı projeler için iş ortağı olmayı hedefliyor. Sektörel kaynak havuzlarımız ile adabtasyon ve bilgi tranferi için gerekli süreyi minimuma indirerek, verimliliğinizi artırıyoruz.

Detaylı Bilgi İçin

EĞİTİM HİZMETLERİ

QUASYS, BT eğitimleri konusunda da farklılaşmayı hedefliyor. Deneyimli danışman ve eğitmenlerimizin pratik ve teoriyi harmanlayarak özenle, beklentileri karşılayacak detayda hazırladığı eğitimler sunuyoruz.

Detaylı Bilgi İçin